Vzpieranie tréning

RozvrhO tréningu

Vzpieranie: vzpieranie je alfa omega všetkého silového tréningu. Obsahuje všetko od flexibility cez výbušnosť až po silu. Napriek tomuto kľúčovému postaveniu je len malá hŕstka ľudí, ktorá vzpieraniu prepadla a objavila jeho čaro. CrossFit túto skutočnosť našťastie mení a vzpieranie robí znovu populárnym. O to sa však ale rozširuje okruh ľudí, ktorí rýchlo narazia na svoje silové limity kvôli chýbajúcej technike. Najneskôr tu prichádza do hry náš špecializovaný tréning – vzpieranie. Či ste úplný začiatočník, alebo trháte 100kg a chcete viac, toto je tréning pre Vás.

IDETE K NÁM PRVÝKRÁT

Nemusíte sa ničoho obávať, všetky techniky, s ktorými sa na tréningu stretnete Vám budú trpezlivo vysvetlené a samotný tréning Vám bude upravený podľa Vašich schopností. Prepáliť to na začiatku je to najjednoduchšie, toho sa vyvarujeme, radšej začíname zľahka a potom máme kam pridávať. Ste u nás veľmi vítaní, o tom sa presvedčíte už na prvom tréningu!

Cenník tréningu

V našom Gyme máte možnosť zakúpenia jednorázového vstupu v hodnote 5€, alebo si kúpiť permanentku v hodnote 50€ platnú po dobu jednoho mesiaca od jej zakúpenia, napríklad od 6.7. do 5.8. V čase open gymu(termín podľa dohody) je možné zaplatiť si vstup v hodnote 3€.

Vedený
tréning
5€
Samostatný
tréning
3€
Mesačná
permanentka
50€