Strength tréning

Rozvrh



O tréningu

Sila: rozvoj sily je v CrossFite nesmierne doležitý. CrossFit a sila sú spojené nádoby - sila je super lebo silného človeka je tažšie zraziť na zem a ak predsa padne, spraví burpee a ide v stredu na tréning aby bol silnejší!;) Náš treningový program preto zahŕňa silové tréningy, na ktorých sa cvičenec pripraví na prácu s váhami, zdokonalí techniku zakladných cvikov ako sú drepy, mŕtvy ťah a tlak, a samozrejme, to najdoležitejšie, zosilnie. Cviky su rozložené do dvoch dní v týždni a naprogramované tak, aby sa zachoval dlhodobý, systematický progres.

IDETE K NÁM PRVÝKRÁT

Nemusíte sa ničoho obávať, všetky techniky, s ktorými sa na tréningu stretnete Vám budú trpezlivo vysvetlené a samotný tréning Vám bude upravený podľa Vašich schopností. Prepáliť to na začiatku je to najjednoduchšie, toho sa vyvarujeme, radšej začíname zľahka a potom máme kam pridávať. Ste u nás veľmi vítaní, o tom sa presvedčíte už na prvom tréningu!

Cenník tréningu

V našom Gyme máte možnosť zakúpenia jednorázového vstupu v hodnote 5€, alebo si kúpiť permanentku v hodnote 50€ platnú po dobu jednoho mesiaca od jej zakúpenia, napríklad od 6.7. do 5.8. V čase open gymu(termín podľa dohody) je možné zaplatiť si vstup v hodnote 3€.

Vedený
tréning
5€
Samostatný
tréning
3€
Mesačná
permanentka
50€