Projekt CrossFit Pressburg je našim ďalším krokom ako
priblížiť CrossFit a jeho výhody širokej verejnosti

Gym už funguje :

Prvý tréning, ktorý sme pre Vás v našom Gyme urobili bol náš tradičný kettlebell tréning v nedeľu 8.12.2011 o 11:00.

Nájdete nás na 3 miestach

nájdete nás na 3 miestach: Bratislava, Nitra, Pardubice praha bratislava nitra

PG Flagship Store,
Chelčického 17,
130 00 Praha

CrossFit Pressburg,
Údernícka 9,
851 01 Bratislava

CrossFit Nitra,
Štúrova 12,
949 01 Nitra

Crossfit ?

Šport

Vzpieranie

Gymnastika

Kardio

Strava

Je crossfit pre ženy ?

Naše Gymy štatisticky dokazujú, že dievčatá CrossFit fakt baví, na tréningoch máme zväčša približne rovnaký počet dievčat ako chalanov, no neraz chalanov aj topnú.

0% 0%

CrossFit sa vo veľmi širokom zmysle dá opísať ako neustále sa meniaci funkčný pohyb vykonávaný vo vysokej intenzite. Cielom CrossFitu je budovanie programu, ktorý cvičenca najlepšie pripraví na akúkoľvek fyzickú výzvu – nielen na nepoznané ale aj na nepoznateľné. V CrossFite sa nejedná sa o špecializovaný fitness program, snaží sa o vytvorenie a optimalizovanie fyzických schopností v každej z desiatich sfér fitnessu – kardiovaskulárna a respiratórna vytrvalosť, výdrž, sila, flexibilita, výkon, rýchlosť, koordinácia, obratnosť, balans, presnosť.

CrossFit nie je iba tréning

0% Zmení životný štýl tréningy si odbojujete, naučíte sa precíznosti v technikách cvikov a takýto mindset si cvičenci často vynesú z Gymu do každodenného života.

0% Zmení stravu v CrossFite sú všetky výsledky verifikovateľné, cítite(zdravie) a vidíte(časy, opakovania) progres a ten cvičenca dostane, veľmi rýchlo sa začne zaujímať o zdravú stravu ktorá podporí ďalšie zlepšenia.

0% Zaručí satisfakciu CrossFit je svet v ktorom sa každý krát viete v niečom zlepšiť, niečo nové sa naučiť a neexistujú v ňom skratky. Či už je to nový cvik, lepší čas, vychytaná technika, všetko si musíte zaslúžiť a ten pocit je 100% Váš.

Mgr. Tomáš Pagáč & MVDr. Matúš Pagáč

17. Jún 1987 v Bratislave

Tomáš Pagáč

Spoluzakladateľ a spolumajiteľ KETTLEBELL.SK, Power Gears, CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra, inak advokátsky koncipient.

27,5

Náš priemerný vek

9. August 1982 v Bratislave

Matúš Pagáč

Spoluzakladateľ a spolumajiteľ KETTLEBELL.SK, Power Gears, CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra, inak veterinárny doktor.

Certifikáty

Čo do našich Gymov prinášame ako tréneri?

star

Inštruktor
2. kvalifikačného stupňa

so špecializáciou fitness

star

CrossFit Level 1 inštruktor

star

CrossFit Gymnastics inštruktor

star

RKC 1 inštruktor

star

StrongFirst inštruktor

star

Inštruktor
2. kvalifikačného stupňa

so špecializáciou fitness

Kde sme keď nie sme v Gyme ?

Čím sme okrem Power Gears, CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra

Limetka

Na cestách

vahy

V kancelárii

psik

Na klinike

Plánujeme

Kontaktujte nás kedykoľvek:

Sme Vám k dispozícii 24/7

POWERGEARS

POWERGEARS je značka náradia pre CrossFit raziaca si cestu zo strednej Európy

Náčinie

S najdlhšími skúsenosťami v československom priestore v oblasti vývoja a výroby náčinia pre vzpieranie, gymnastiku, a všetkého potrebného pre tréningový režim crossfittera Vám prinášame pod značkou Power Gears kvalitné a nami denne testované osvedčené produkty!


Kettlebell®

Výrobu náčinia sme započali v roku 2006 našim prvým produktom kettlebell®, na ktorý aj vlastníme právo ochrannej známky na území Slovenskej republiky. Zaslúžili sme sa o celú osvetu cvičenia s týmto náčiním predovšetkým našimi kettlebellovými tréningami, ktoré sme 3 roky robievali zdarma každú nedeľu pre každého záujemca či boli 2 alebo 40. Vďaka týmto skúsenostiam teraz ponúkame produkt na svetovej úrovni s premysleným dizajnom pre potreby športovca.

Pôsobenie

O rast funkčného tréningu a CrossFitu na Slovensku sa aktívne snažíme od roku 2006. Odkedy sme začali s výrobou kettlebellov, sme postupne pridávali produkty až kým sme nemali kompletnú radu náčinia pre CrossFit. Dnes sme štyria CrossFit Level 1 tréneri, jeden Strongfirst tréner, máme dva oficiálne CrossFit boxy - CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra, kde sú naše produkty denne testované stovkami cvičencov.