Výsledky The Challenge Január

Pridané: 15.02.2014

Prinášame vám výsledky za Januárový challenge.
 

Muži:
1. Tomáš Baláži (CrossFit Nitra)  62

2. Marek Kollár (CrossFit Pressburg) 60

3. Peter Kysucký (CrossFit Pressburg) 53

4.  Miro Bábik  (CrossFit Nitra) 51

5. Peter Steller. (CrossFit Pressburg) 51

 6. Janko Pokorný (CrossFit Pressburg): 50

7. Dodo Maslo (CrossFit Nitra) 49

8. Peter J. (CrossFit Pressburg) 48

9. Stano Lovás (CrossFit Nitra) 41

 

Ženy:

1. Katka Balážiová (CrossFit Nitra) 66

2. Renča Šramková (CrossFit Pressburg) 65

3. Radka Cirmanová (CrossFit Pressburg) 64

4. Klaudia Noskovičová (CrossFit Pressburg) 64


Komentáre

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

Už dlhšie sme si uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a začiatkom roku 2012 sme sa to rozhodli zmeniť. Tak sme začali svojpomocne dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali sme tak komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra. Stojíme za komunitou a projektom CrossFit Nitra a tým za celou osvetou CrossFitu v Nitre.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Nitra, CrossFit Pressburg, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


Bc. Jozef Porubský

Bc. Jozef PorubskýCrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor. Je CrossFitter so všetkým, čo k tomu patrí, je náš najlepší závodník, reprezentuje CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra aj celé Power Gears veľmi úspešne kamkoľvek nastúpi na štart.


Mgr. Tomáš Pagáč

Branislav KulichBraňo je CrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor a skutočne veľmi kvalitný a neoblomný tréner. Začiatkom roku 2012 si s Jojom uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a tak začali dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali tak nezištne komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra.