The Challenge - Október 2013

Pridané: 05.11.2013

Výsledky Október 2013:

Muži:

1.Tomáš Baláži ( CrossFit Nitra) 7:13
3. Janko Pokorný (CrossFit Pressburg) 8:20
5. Juraj Hanuš 9:20 ( CrossFit Nitra)
7. Viktor Fulop 9:25 ( CrossFit Nitra)
9. Marek (CrossFit Pressburg) 9:55
11. Zolo Toth (CrossFit Pressburg)  10:01
13. Erik Dixo Ivančič 10:55 ( CrossFit Nitra)
15. Tomáš Petko (CrossFit Pressburg) 13:20
 
Ženy:
2.    Silvia Kyzeková (CrossFit Pressburg)   9:48
4.    Ivana Kováčová ( CrossFit Nitra) 10:01

Víťazom gratulujeme! Katka tento mesiac vyhráva ložiskové švihadlo Power Gears a Tomáš vzpieračský opasok Power Gears!

Naša mesačná súťaž pre CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra je jedinečnou udalosťou. Stovky cvičencov z oboch bratských boxov majú každý mesiac možnosť súťažiť a pomerať si spoločne sily. Každý má jeden pokus s cerftifikovaným rozhodcom a tento jedinečný výsledok sa zapisuje do mesačného rebríčku. Je to jedinečné aj preto, že takýmto spôsobom majú naši cvičenci možnosť pustiť svoju súťaživosť naplno, posunúť limity pod dohľadom trénera a každý mesiac si skúsiť tú nervozitu z 3, 2, 1 a neúprosnej časomiery. Ako bývalí závodníci ale aj v našich štúdiách a profesiách tento pocit veľmi dobre poznáme, a veľmi dobre vieme aké dôležité je byť na tento zlomový bod zvyknutý, 3, 2, 1 ideš... A už sa nedá uhnúť! Ak je človek na toto zvyknutý, zrazu sa ľahšie žije: štarty, zápasy, buď-alebo obchodné stretnutia, zložité operácie, ťažké skúšky v školách? Bring it on!! 

Mať možnosť v tomto sa bezpečne trénovať a zlepšovať sa mesiac čo mesiac - postaviť sa pod tú časomieru so stovkou ďaľších takých ako som ja, je skrátka a jednoducho, jedinečné!! 

 

Komentáre

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

Už dlhšie sme si uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a začiatkom roku 2012 sme sa to rozhodli zmeniť. Tak sme začali svojpomocne dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali sme tak komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra. Stojíme za komunitou a projektom CrossFit Nitra a tým za celou osvetou CrossFitu v Nitre.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Nitra, CrossFit Pressburg, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


Bc. Jozef Porubský

Bc. Jozef PorubskýCrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor. Je CrossFitter so všetkým, čo k tomu patrí, je náš najlepší závodník, reprezentuje CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra aj celé Power Gears veľmi úspešne kamkoľvek nastúpi na štart.


Mgr. Tomáš Pagáč

Branislav KulichBraňo je CrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor a skutočne veľmi kvalitný a neoblomný tréner. Začiatkom roku 2012 si s Jojom uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a tak začali dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali tak nezištne komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra.