The Challenge - Január 2014

Pridané: 01.01.2014

S novým rokom vám prinášame aj nový januárový challenge! Jedná sa o 6 minútový AMRAP zložený z troch cvikov. Každé kolo sa začína komplexom dohromady dvoch výpadov s činkou vo front racku (je nutné nohy striedať) a predným drepom. Toto celé je jedno opakovanie komplexu,  ktorý treba spraviť 6 krát, až potom sa ide na tretí cvik. Tým je lateral burpee, čo znamená že cvičenec urobí burpee a bokom preskočí činku, s ktorou robí komplex. Činka môže byť aj prekročená, no musí byť prekročená bokom. Váhy na komplex sú 40 kg pre mužov a 20 kg pre ženy na oba cviky. Výsledné skóre je súčet všetkých dobre vykonaných opakovaní za 6 minút. Držíme vám palce! 

Všetky výsledky z minulých mesiacov budú zverejnené v najbližších dňoch.
 


Komentáre

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

Už dlhšie sme si uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a začiatkom roku 2012 sme sa to rozhodli zmeniť. Tak sme začali svojpomocne dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali sme tak komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra. Stojíme za komunitou a projektom CrossFit Nitra a tým za celou osvetou CrossFitu v Nitre.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Nitra, CrossFit Pressburg, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


Bc. Jozef Porubský

Bc. Jozef PorubskýCrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor. Je CrossFitter so všetkým, čo k tomu patrí, je náš najlepší závodník, reprezentuje CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra aj celé Power Gears veľmi úspešne kamkoľvek nastúpi na štart.


Mgr. Tomáš Pagáč

Branislav KulichBraňo je CrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor a skutočne veľmi kvalitný a neoblomný tréner. Začiatkom roku 2012 si s Jojom uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a tak začali dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali tak nezištne komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra.