Naša komunita

Pridané: 15.10.2013

Garáž, pivnica... Volajte nás ako chcete, takú silnú CrossFitovú komunitu nenájdete široko-ďaleko. Ďakujeme všetkým našim zverencom a ľudom, ktorí nás podporujú. Stále sa rozrastáme a sme, spolu s vami, stále silnejší. Pred pol rokom sme otvorili prvý licencovaný CrossFit gym v Nitre. Nič také tu ešte nebolo a my sme vedeli, že keď ľuďom ukážeme spŕavny smer, môžeme spolu vybudovať komunitu CrossFitu, aká v našom okolí nemá obdoby. Tak sa aj stalo. Stojíme tu po pol roku, robíme veci správne, dbáme na detaily, dbáme na kvalitu a tešíme sa z ľudí, ktorí u nás trénujú. 
Ďakujeme za Vašu priazeň, sme hrdý na to, že vás máme. Vy ste CrossFit Nitra. 


Komentáre

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

Už dlhšie sme si uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a začiatkom roku 2012 sme sa to rozhodli zmeniť. Tak sme začali svojpomocne dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali sme tak komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra. Stojíme za komunitou a projektom CrossFit Nitra a tým za celou osvetou CrossFitu v Nitre.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Nitra, CrossFit Pressburg, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


Bc. Jozef Porubský

Bc. Jozef PorubskýCrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor. Je CrossFitter so všetkým, čo k tomu patrí, je náš najlepší závodník, reprezentuje CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra aj celé Power Gears veľmi úspešne kamkoľvek nastúpi na štart.


Mgr. Tomáš Pagáč

Branislav KulichBraňo je CrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor a skutočne veľmi kvalitný a neoblomný tréner. Začiatkom roku 2012 si s Jojom uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a tak začali dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali tak nezištne komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra.