Front Squat / Back Squat month !

Pridané: 19.10.2013

V našich brastkých boxoch CrossFit Pressburg a CrossFit Nitra máme jedinečnú možnosť trénovať skutočne veľa, veľa ľudí - máme to šťastie pracovať s každým jedným z Vás - dávať Vám výzvy, Vy ich zdolávate a vo výsledku ste silnejší hlavou aj telom, čo je skvelé. Čo dáva ale celej našej spoločnej práci a pojmu sila úplne nový rozmer je, keď tou silou a prácou viete niekomu pomôcť. A to môžeme, vďaka našim Gymom a vďaka Vašim výsledkom. CrossFit nie je o sebastrednosti a vlastných PRkach, je o komunite a o tom že sa o toho druhého staráme, v Gyme aj mimo neho. Nenadarmo vzpierame a máme silové dni, nenadarmo sa na tréningoch podporujeme a posúvame svoje limity! Od nedele 20.10.2013 budete môcť niekomu pomôcť každým svojim drepom... Imagine that!


Komentáre

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

Už dlhšie sme si uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a začiatkom roku 2012 sme sa to rozhodli zmeniť. Tak sme začali svojpomocne dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali sme tak komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra. Stojíme za komunitou a projektom CrossFit Nitra a tým za celou osvetou CrossFitu v Nitre.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Nitra, CrossFit Pressburg, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


Bc. Jozef Porubský

Bc. Jozef PorubskýCrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor. Je CrossFitter so všetkým, čo k tomu patrí, je náš najlepší závodník, reprezentuje CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra aj celé Power Gears veľmi úspešne kamkoľvek nastúpi na štart.


Mgr. Tomáš Pagáč

Branislav KulichBraňo je CrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor a skutočne veľmi kvalitný a neoblomný tréner. Začiatkom roku 2012 si s Jojom uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a tak začali dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali tak nezištne komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra.