Blog27012014

Pridané: 27.01.2014

TESTER: 15-12-9 Thruster Lateral Burpee  ...

Čítať viac
title

Výsledky The Challenge November/December

Pridané: 15.01.2014

Prinášame vám výsledky posledných dvoch challengov. Víťazom gratulujeme a všetkým držíme palce v januárovom challenge :) Challenge November:  15-12-9 of Deadlift (60kg/30kg) Pull-ups/Jumping pull-ups) Ženy: 1.  Katka Balážiová ( CrossFit Nitra) 1:19/3:36 2. Ivana Kováčová ( CrossFit Nitra) 1:19/4:23 3. Alex  (CrossFit Pressburg) 1:24 4. Reni Šramková  (CrossFit Pressburg...

Čítať viac
title

O nás

Čítať viac

Kto sme

Čítať viac

Už dlhšie sme si uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a začiatkom roku 2012 sme sa to rozhodli zmeniť. Tak sme začali svojpomocne dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali sme tak komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra. Stojíme za komunitou a projektom CrossFit Nitra a tým za celou osvetou CrossFitu v Nitre.


Sociálne sieteNájdite si nás aj na našich oficiálnych facebook stránkach pre CrossFit Nitra, CrossFit Pressburg, Power Gears a kettlebell.sk a dozviete sa o všetkých novinkách v našom svete z prvej ruky!


Bc. Jozef Porubský

Bc. Jozef PorubskýCrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor. Je CrossFitter so všetkým, čo k tomu patrí, je náš najlepší závodník, reprezentuje CrossFit Pressburg, CrossFit Nitra aj celé Power Gears veľmi úspešne kamkoľvek nastúpi na štart.


Mgr. Tomáš Pagáč

Branislav KulichBraňo je CrossFit Level 1 a StrongFirst inštruktor a skutočne veľmi kvalitný a neoblomný tréner. Začiatkom roku 2012 si s Jojom uvedomovali chýbajúcu CrossFit komunitu v Nitre a tak začali dávať outdoorové tréningy každú nedeľu, tréningy boli zdarma a vytvárali tak nezištne komunitu, ktorá neskôr zosilnela do dnešnej podoby CrossFit Nitra.